Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Telegram Grupları – Telegram Grup Linkleri

Yeni bir gruba katılmak için seçenekler mi arıyorsunuz? bu yazımız tam size göre. Telegram bildiğiniz üzere dünyanın en güvenli mesajlaşma platformu seçildi. Devletlerin bile erişemediği bir algoritmayla çalışıyor.

Yeni bir gruba katılmak için seçenekler mi arıyorsunuz? bu yazımız tam size göre. Telegram bildiğiniz üzere dünyanın en güvenli mesajlaşma platformu seçildi. Devletlerin bile erişemediği bir algoritmayla çalışıyor. Biz Türkler Telegram veya WhatsApp gibi mecraları genelde mesajlaşma dan çok reklam amacı ile kullanıyoruz veya Adult +18 linkler için. Tabii daha yararlı işler için kullanan kullanıcılarımız olduğunu biliyoruz.

Dolayısıyla, bu yazımızı sadece bir grup için değil, her kitleye hitap edecek şekilde hazırladık. Telegram grupları linkleri yazımızda; Türkçe, Amerika, komik, eğlence, Kenya, kripto para ve diğer bütün kategorilerde Telegram grup linkleri listeledik. Paylaşımını yaptığımız linkler günceldir,  grupların kapatılması durumunda pasif olabiliyor. Bu konuda sizden ricamız kırık linkleri bize iletişim bölümünden bildirmeniz.

Telegram Nedir? – Ne İçin Kullanılır?

Telegram’ın ne olduğunu bildiğinizi düşünüyorum, ancak bilmeyenler olacaktır. Telegram’ın ne için kullanıldığını bilmeyen kullanıcılarımız için kısaca bir özet geçelim. Ayrıca, daha önceki yazımızda kapsamlı bir şekilde bahsetmiştik dileyenler hem oradaki gruplara katılabilir hemde Telegram nedir? sorusuna daha iyi bir cevap alabilirler.

Ayrıca Bakınız: Telegram Grupları – Telegram Grup Linkleri

Ayrıca Bakınız:  Growth Hacking Nedir? Nasıl Yapılır?

Telegram Kanalı Nedir?: Telegram genelde anlık sohbet ağı olarak kullanılmaktadır. Skype’den farksız bir arayüzü var, ancak diğer konulardan Skype sohbet ağından oldukça farklı. En belirgin özelliği güvenli bir Chat ağı olması, bu konuda ödüller dahi almış ve bazı haberlerle gündeme gelmiştir. Diğer bir özelliği ise, grupları çok daha iyi bir şekilde kurabiliyor ve bu gruplara belli bazı kısıtlamalar yapabiliyor olmanız.

Telegram gruplarının daha bir çok özelliği var ancak şuan ne için kullanıldığını anlamanız adına daha çok ne olduğundan bahsedeceğiz. Telegram grupları için oldukça işlevsel davet bağlantıları oluşturabilirsiniz. Ve ne grubu kuruyor olursanız olun tamamen serbesttir. Bunun nedeni ise Telegram kullanıcılarına, Telegram’ın dahi müdahalesi olmuyor, kullanıcıların özgürlüğünü kısıtlamaması adına böyle bir ilkesi var.

Velhasıl kelam, lafı daha fazla uzatmadan Telegram grup linkleri 2019 listesine geçelim. Ayrıca, sizde kendi grup bağlantılarınızı paylaşmak isterseniz yorumlar bölümüne link ekleyebilirsiniz….

Telegram Grupları Listesi 2019

Rapor EtYorumun nedir ?

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Denizaşırı Mizahta Bu Hafta: Son Günlerde Yabancıları Kahkahaya Boğmuş 15 Komik Tweet

Denizaşırı Mizahta Bu Hafta: Son Günlerde Yabancıları Kahkahaya Boğmuş 15 Komik Tweet

WhatsApp Gruplarının Linkleri – 1000 Adet