in

Sony, beklenen işlevi nihayet sundu

Sony, beklenen işlevi nihayet sundu
Sony, beklenen işlevi nihayet sundu

Sony, yıllar süren bekleyişin ardından PSN Online kimliğinizi değiştirmenize izin vermeye başladı. Avrupa’da yaşayan PlayStation 4 kullanıcıları, 11 Nisan’dan itibaren kullanıcı isimlerini web tarayıcısı veya konsol üzerinden değiştirebilecekler.

Yeni Edge’in “kapattıkları”

İlk değişiklik ücretsiz olsa da, bundan sonraki isim değiştirmeler için 10 dolar ödemeniz gerekecek. PlayStation Plus üyeleri, 5 dolar karşılığında kullanıcı adını değiştirebilecekler. Eski kimliğe geçmek ücretsiz olacak ve eski kimliğiniz, başkaları tarafından kullanılamayacak.

Firmanın daha önce verdiği ipuçlarından da anlaşıldığı üzere, isim değişikliğinin bazı önemli noktaları var. İsim değişikliği, sadece 1 Nisan 2018’den sonra çıkan oyunlarda destekleniyor ve en az bir oyunda isim değişikliğiyle ilgili sorunların yaşandığı belirtiliyor. PS4 oyunlarının “büyük çoğunluğu” sorun çıkarmayacak olsa da Sony, hiçbir sorun yaşamayacağınıza dair bir garanti vermiyor. Burada yer alan uyumluluk listesi, karşınıza çıkabilecek sorunları, “kritik sorunlar” dahil, önceden görmenizi sağlıyor.

Xbox sahipleri, gamertag’lerini uzun süredir değiştirebiliyorlar, dolayısıyla Sony’nin bu değişikliği yapması uzun süredir bekleniyordu.

Önceki HaberKara Deliğin Fotoğrafını Çektiler Sonraki HaberYeni Terminator’den Yeni Kareler

Rapor EtYorumun nedir ?

× Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

"Otonom arabaları abarttık"

“Otonom arabaları abarttık”

Instagram önerilerine ince ayar!

Instagram önerilerine ince ayar!