E Posta Kur

E Posta Kur

ABONE OL
23 Mart 2021 14:53
E Posta Kur
0

BEĞENDİM

ABONE OL
E Posta Kur
E Posta Kur

Günümüzde e-posta kullanımı yaygınlaşması ile beraber artık herkesin bir adet e-posta hesabı olması gerekir. Bizde sizler için E Posta Kur işlemlerini yapmanız için detaylı olarak nasıl yapacağınızı resimli bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizde eğer e-posta hesabı oluşturmak istiyorsanız rahatlıkla hesap açabileceksiniz.

 

E Posta Hesabı Nasıl Kurulur
E Posta Hesabı Nasıl Kurulur

 

E Posta Hesabı Nasıl Kurulur?

E-Posta Kurulum işlemlerinin sırasıyla açıklandığı makalemizi bir üst bağlantıdan da takip edebilirsiniz. Yahut dilerseniz alt başlıklarda benzer ifadeleri ve e-posta hesabını nasıl açabileceğinizi görebilirsiniz. İlk başta e-posta hesabını nereden kuracağınız konusunda karar veriniz. Microsoft şirketinin Outlook ve Hotmail e-posta servisleri yanı sıra Google’a ait Gmail e-posta hesabını da kurabilirsiniz. Bunları başlıklar halinde aşağıda sıralamaya başlayalım.

Hotmail E Posta Kur

Hotmail kayıt işlemlerini aşağıda listeli olarak hazırlamış bulunmaktayız. İlk olarak Hotmail ardından Outlook sonrasında ise Gmail e-posta hesap kurma işlemlerine değineceğiz. Şimdi yazarsanız Hotmail e posta kur ifadesinin ele alıp ilk aşamamıza başlayalım. Hotmail e posta hesabı açmak için hotmail.com adresine yahut Dilerseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde sizden istediği bilgileri istediği alanlara girmeniz gerekmektedir. Bu genel tanımları önceki yazılarımız içerisinde de belirtmiştik yine burada yardımcı olması ve çözüm sağlaması için paylaşma gereksinimi duyuyoruz.

   HOTMAİL KAYDOL

Outlook E Posta Kur

Outlook hesap kurma e-posta hesabı açma işlemlerini yine aynı şirket olan Microsoft üzerinden ulaşabileceğimiz gibi bunu yine bir üstteki bağlantıya tıklayarak da halledebileceğinizi unutmayınız. Hotmail e-posta hesabı kurma işlemlerinde geçerli olan tüm bilgilerin Burada da geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda olacaktır.  Outlook hesabı da Microsoft şirketinin bir ürünü olduğu için aynı sayfa içerisindeki aynı işlemleri sırasıyla yapıyoruz. Burada Tek fark ise e-mail adresi kurarken belirtmenizi istediği ismin yanında hotmail.com outlook.com hotmail.com.tr gibi farklı uzantıların mevcudiyetidir.

   outlook kaydol

Gmail E Posta Kur

Gmail e-posta hesabı kurmak için google.com adresini isterseniz tarayıcınızdan yahut isterseniz aşağıdaki bağlantı sayesinde ulaşabilirsiniz. Gmail e-posta hesabını açmak için bir adet Google hesabınızın olması gerekmektedir. Google hesabını ücretsiz bir şekilde kurup bunu yine ücretsiz olarak devam ettirebilir diyeceğiniz gibi Dilerseniz Premium hesapları ulaşmak için bir miktar ödeme de yapabilirsiniz. Ayrıca Önemli olan diğer bir konu ise Google hesabını açtıktan sonra diğer tüm Google ürünlerine tek hesap üzerinden erişim sağlayabilecek ve yine tek hesap üzerinden hesaplarınızın kontrolünü güvenliğini ve devamlılığını da sağlayabilirsiniz.

   Gmail Kaydol

E Posta Aç

Bildiğiniz üzere bir çok kişi e posta aç işlemlerini yapamamaktadır. Bizlerde sizler için bu işlemleri yapmanız için resimli bir şekilde anlatmaya gayret ediyoruz. Sizde artık hiç uğraşmadan 3 Dakika’da hemen bir hesap açabileceksiniz. Dilerseniz hemen sizler için yukarıda paylaştığımız bağlantılara tıklayarak rahatlıkla hesap açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Gmail yani diğer bir deyişle Google Mail üzerinden anlık olarak ileti gönderip alabilir internet sitelerine kayıt alırken adres olarak gösterebilir veya uygulamaları Daha doğrusu çevrimiçi uygulamaları kullanırken mail adresinizi kullanabilirsiniz.

Gmail e-posta hesabı kurarken sizden birtakım genel bilgiler istenecektir. Bu bilgiler bilineceği üzere; “ad, soyadı, yaş, cinsiyet, e-mail adresi, şifresi” gibi sıradan ön tanım bilgileridir.


Post Views:
3.637

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.