Yandex Mail Yönlendirme ( En Basit ve Hızlı Şekilde )

Yandex Mail Yönlendirme ( En Basit ve Hızlı Şekilde )

ABONE OL
23 Mart 2021 02:47
Yandex Mail Yönlendirme ( En Basit ve Hızlı Şekilde )
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Yandex Mail Yönlendirme
Yandex Mail Yönlendirme

Yandex mail yönlendirme, mail hesabınıza gelen mailleri kaybetmemek için yapılan uygulamalardan biridir. Mail yönlendirmek beraberinde maillerinizi yönlendirdiğiniz başka mail hesabınıza kopyalamanız anlamına da gelmektedir. Yazımızın devamında Yandex mail yönlendirmesi nasıl yapılır hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz.

Yandex Mail Yönlendirme Yapma
Yandex Mail Yönlendirme Yapma

Yandex Mail Yönlendirmesi Ne İşe Yarar?

Yandex mail yönlendirmesi birden fazla mail kullanan kullanıcıların maillerini kaybetmeden tek bir adreste toplamak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Birçok yönden kullanışlı olan bu yöntem beraberinde maillerinizi kullanışlı bir şekilde okuyabilmenizi mümkün hale getirir. Yandex kurum hesabı kullanan birçok kişi tarafından da Yandex mail yönlendirme aktif olarak kullanılmaktadır.

Yandex Mail Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?

Yandex mail yönlendirmesi birkaç basit adımda gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu işlemi yapmadan önce Yandex mail hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Giriş bilgilerinizi hatırlamıyorsanız yazının altında yer alan şifre değiştirme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yandex mail yönlendirme işlemini gerçekleştirmek için hesabınıza giriş yapmanız ve ardından mail yönlendirme için yeni mail adresini gerekli alana girmeniz gerekir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan maddeleri sırası ile uygulayabilirsiniz.

Yandex Mail Yönlendirme Nasıl Yapılır
Yandex Mail Yönlendirme Nasıl Yapılır
  • Yandex mail hesabınıza giriş yapın. ( Yandex mail giriş nasıl yapılır bilmiyorsanız yandex mail giriş yazımızı okuyabilirsiniz ) Giriş ekranında yer alan kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girdikten sonra ana panelinize ulaşmış olacaksınız.
  • Ana ekranda sağ üst köşede yer alan ayarlar simgesine tıklayın.
  • Ayarlar menüsü içerisinde yer alan diğer seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza gelen yeni ekranın sol bölümünde bulunan e-posta filtreleme seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekran hangi mailleri yönlendirmek istediğinizi içeren bilgi kutucukları ile doludur. Yer alan bilgileri doğru bir şekilde doldurun. Herhangi bir koşul eklememeniz halinde tüm mailleriniz yönlendirilecektir.
  • İşlemi gerçekleştirirken bir kopyasını sakla butonunu işaretlemeyi unutmayın. Ardından da yönlendirilecek adresi ekleyin ve filtre oluştur seçeneğine tıklayın.
  • Daha önceki e-postalarınızı da yönlendirmek isterseniz sayfanın en altında bulunan var olan e-postalara uygula seçeneğini işaretleyerek tüm postalarınızı yönlendirebilirsiniz. Ancak bu işlem yoğun e-posta kutularında zaman alabilmektedir.
Yandex Mail Yönlendirmesi Nasıl Yapılır
Yandex Mail Yönlendirmesi Nasıl Yapılır

Yukarıda yer alan adımları sırası ile uygulayarak kolayca maillerinizi başka bir mail hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Tüm maillerinizi tek bir adresten incelemek için en kolay ve etkili yöntemlerden biri olduğunu da söylemek gerekir. Yandex mail yönlendirme yerine şifrenizi değiştirebilir ya da hesabınızı silebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için aşağıda yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Yandex Mail Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yandex mail şifre değiştirme işlemi şifrenizi unuttuğunuzda ya da güvenlik nedeni ile değiştirmek istediğinizde yapabileceğiniz bir eylemdir. Bu eylemi gerçekleştirmek için ise tercih edebileceğiniz iki farklı kanal bulunuyor.

Şifrenizi hatırlıyorsanız hesabınız aracılığı ile şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum butonu aracılığı ile Yandex mail şifresi değiştirilebilmektedir. Her iki yöntem de birkaç basit adım ile tamamlanabilmektedir.

Şifrenizi unuttuysanız kayıtlı cep telefonuna erişiminiz ya da güvenlik sorusunun cevabını biliyor olmanız gerekir. Güvenlik sorusu mailinizi açarken işaretlediğiniz bilgiler aracılığı ile oluşturulmaktadır. Yandex mail şifre değiştirme hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yandex Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Yandex hesap silme işlemi gerçekleştirmek için takip etmeniz gereken bir yönerge bulunmaktadır. Bu işlemleri sırası ile gerçekleştirdiğinizde ebediyen hesabınızı silebilirsiniz. Ancak hesap silme işlemleri kalıcıdır ve mail gibi hesapta bulunan verilerin kurtarılması mümkün değildir.

Yandex hesabınızı silmeden önce gerekli tüm mailleri kopyalamanız önerilir. Sonrasında Yandex mail hesap silme nasıl yapılır adlı yazımızı inceleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kolay ve etkili yollardan Yandex mail yönlendirme hakkında merak edilenleri yazımızda derledik. Daha fazlası için takipte kalın.


Post Views:
12

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.