Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Yok artık dedirten trend akımı “Diş Dövmesi”

Yok artık dedirten trend akımı "Diş Dövmesi"
Yok artık dedirten trend akımı "Diş Dövmesi"

‘Tattooth’ adı verilen diş üzerine yapılan dövmelere her geçen gün ilgi daha da artıyor. Diş dövmesi, kaplama veya implant üstü kaplama olarak diş üzerine işlenerek gerçekleştiriliyor. İlk olarak hastadan dijital ölçü alınarak kaplama üretilir ve teknisyen, kaplamanın üzerine istenilen dövmeyi işleyerek sonuca ulaşır.

Diş dövmesinin süresi kaplama ve istenilen motife göre değişkenlik gösterebilirken, genellikle 2-3 gün içinde istenilen motifli diş dövmesine sahip olunabiliyor. Dijital diş hekimliğinde teknolojik gelişmelerle hastalarına kolaylık sunan DentGroup, aynı zamanda hastalarının istekleri doğrultusunda gülüş estetiği konusunda da hastalarının tedavilerini gerçekleştiriyor.

DentGroup Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortodonti Uzmanı Doktor Cihan Çapan diş dövmesi için: ‘Diş dövmesi yaş sınırı olmaksızın her dişe uygulanabilir. Kişinin istediği her motif diş dövmesi olabilir ve istenilen zamanda da silinebilir. Diş dövmesi, vücut dövmesinden daha kolay olup kaplamayı çıkarmadan ağız içinde kazınıp tekrar cilalanarak doğal diş görünümü kazandırılabilir.’ ifadelerinde bulundu.

Rapor EtYorumun nedir ?

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Tişört sevenlere özel harika 5 tarz

Tişört sevenlere özel harika 5 tarz

Dünyanın ilk tesettürlü modeli: Halima Aden

Dünyanın ilk tesettürlü modeli: Halima Aden